• Bizi Arayın

  • 0532 302 1501

line
Hakkımızda | Akdeniz Sandık | Ihracat Sandığı,OSB Sandık,Ahşap Sandık

Hakkımızda

Akdeniz Ambalaj | Ahşap Sandığın Adresi

 

 

1994 yılında İstanbul’un Halkalı beldesinde kurulan ve daha sonra İkitelli’de aktif hizmetine devam eden firmamız şu anda 10bin m2’lik bir alanda kuruludur. Yıllardır sandık üretim sektöründe hizmet veren Akdeniz Ambalaj bugüne kadar binlerce ahşap sandık üreterek bölgesindeki sandık ihtiyacının çoğunu karşılamış ve karşılamaya devam etmektedir. Sandık üretimini birçok farklı türde sürdürmekteyiz. Sandık türlerimiz kısaca şunlardır;

 

 

Firmamız birçok farklı türde isteğe uygun sandık çeşitlerini barındırmaktadır. Taşınacak ürünlerin ebat ve cinslerine göre birçok türde üretilen ahşap sandıklar ürünlerin kolayca taşınmasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Uzun Ömürlü Sandık Seçimi

 

Uzun vadede kullanılacak sandık seçerken dikkat edilecek hususların başında sandığın yapıldığı madde gelmektedir. Kısaca bunlar ahşap, tahta lifleri, plastik veya metalden yapılanlar olarak sıralanabilir. Metalden yapılma sandıklar özel bir yapıya sahip olup ürünlerin sürtünerek devrilmesini veya kaymasını engeller. Metal sandıkları yanında ahşap sandıklar ise tamir edilebilirlik ve geri dönüştürebilme açısından oldukça uzun ömürlü ve doğa dostu olarak tercih edilmektedir. Sandıkların herhangi bir parçasının kırılmasının üzerine bu parçanın değiştirilebilme olanağı vardır.